-12%
Official Warranty
Cash on Delivery
Easy Returns
TCL
Order via WhatsApp
TCL LED 65" 65P6K (4K UHD)
SKU: 80011274
Rs. 178,500
Rs. 202,000
Save 12%
COD Available
Out of Stock
Estimated Delivery: 3-5 business days
Rs 1,500 within Rawalpindi & Islamabad.
Other cities: contact us at checkout for shipping.
Cash on Delivery
Pay when you receive
Standard Delivery
3-5 business days
Easy Returns
Hassle-free policy
Official Warranty
Brand warranty included
Brand Name: TCL
Model Name: 65P6K
Type: 4K HDR Smart TV
Screen Size: 65 inches
Resolution: 3840 x 2160 (4K UHD)
| General | |
| Brand Name | TCL |
| Model Name | 65P6K |
| Type | 4K HDR Smart TV |
| Screen Size | 65 inches |
| Resolution | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| HDR Support | HDR10+ |
| Processor | AiPQ Processor |
| Audio | Dolby Atmos |
| Operation System | Google TV |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB |
| Design | Metallic bezel-less frame |
- Brand Name: TCL
- Model Name: 65P6K
- Type: 4K HDR Smart TV
- Screen Size: 65 inches
- Resolution: 3840 x 2160 (4K UHD)
- HDR Support: HDR10+
- Processor: AiPQ Processor
- Audio: Dolby Atmos
- Operation System: Google TV
- Connectivity: Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB
- Design: Metallic bezel-less frame
0
Based on 0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
No reviews yet. Be the first to review this product!
Want to share your experience?
Log in to write a reviewYou May Also Like
Featured
TCL
TCL 43P635 4K UHD Android LED TV 43 Inch
4.5 (2)
Rs 92,500
Sold Out
Samsung
Samsung 55CU7000 Crystal UHD Smart TV 55 Inch
Rs 135,000
Rs 158,000
Haier
Haier H43K800FX Android LED TV 43 Inch
Rs 72,000
Dawlance
Dawlance 50G22 Canvas 4K Android LED TV 50 Inch
Rs 97,000
Featured
Dawlance
Dawlance 50G3A Pro 4K Google LED TV 50 Inch
Rs 105,000
Sold Out
Samsung
Samsung LED 32" UA32T5300AUSMM (Smart)
Rs 59,900
Rs 73,600
Recently Viewed
Sale
Anex
WestPoint Hot Plate WF-282
Rs 11,900
Rs 14,700
Sale
EcoStar
Ecostar Split AC 2.0 Ton Inverter ES-24NV01WT3
Rs 199,900
Rs 210,500
Sale
Dawlance
Dawlance Split AC Inverter 1.0 Ton Sprinter X 15 (T3)
Rs 113,000
Rs 128,400
Sold Out
Samsung
Samsung LED 50" QA-50Q7FAAUSMM
Rs 176,000
Rs 210,500
Sale
Westpoint
Westpoint Electric Kettle WF-6171
Rs 7,900
Rs 11,500
Sale
Dawlance
Dawlance 9193 Acce Coral Red
Rs 105,000
Rs 110,600
Rs. 178,500
Rs. 202,000